...

FAQ

Nie, dropshipping może być obsługiwany w planie Basic. Opcje płatne posiadają dodatkowe korzyści oraz w pełni zautomatyzowany dropshipping.

Naturalnie, w serwisie floweb.pl zajmujemy się tworzeniem sklepów internetowych. W planie Entreprise na Floweb.pl istnieje możliwość zakupu dostępu do planu standard w wersji Lifetime. Nigdy nie będą pobierane opłaty w wysokości 490zł netto za usługę Dropshipping Standard.

Tak, istnieje możliwość upgradu w dowolnym momencie.

Po ustaleniu raz w miesiącu wybieramy wspólnie tematy blogów, które mają się pojawiać w konkretnych odstępach czasowych na stronie. Dodatkowo, blogi mogą być tworzone z myślą o frazach, na które sklep ma się pozycjonować.

W raporcie znajdują się wszystkie niezbędne informacje na temat SEO sklepu. Cotygodniowy raport zawiera między innymi: Status pozycji na wybranych frazach, analiza konkurencji, procent widoczności witryny w internecie oraz analizę linkowania.

Podczas zwykłego dropshippingu, Twój klient składa zamówienie w Twoim sklepie, a następnie Ty przekazujesz nam te informacje o wysyłce produktów i adresie. W pełni zautomatyzowanym dropshippingu pobieramy zamówienia z Twojego sklepu od razu po złożeniu przez Twojego klienta. Pozwala to oszczędzić czas oraz stres związany z czasem dostawy.

Tak, w wersji płatnych Standard i Premium wysyłanie na własnych etykietach jest darmowe. Przyjmujemy etykiety w formacie A6 od kuriera InPost, Paczkomatów oraz UPS. 

Nie wymagamy podpisywania żadnych umów związanych z dropshippingiem.

Jeżeli klient nie odbierze paczki i wróci do nas na magazyn, może zostać pobrana opłata 14,75zł brutto za usługę przesyłka zwrotna. 

W Polsce używamy kurier InPost oraz Paczkomaty. Przesyłki zagraniczne obsługiwane są przez UPS.

Jeżeli produkt został uszkodzony i podlega gwarancji, zazwyczaj wymieniamy na nowy model. Jeżeli jest to proste uszkodzenie możemy naprawić od ręki. Następnie wysyłamy bezpośrednio do klienta, aby zaoszczędzić czas.

Aby minimalizować ilość dokumentów w wersji Basic wystawiamy ją raz w tygodniu do wszystkich zamówień z obecnego tygodnia. W wersjach płatnych istnieje możliwość rozliczania się raz w miesiącu.

W zależności od planu, zamówienia mogą być opłacana raz w tygodniu lub raz w miesiącu.

2 miesiące za darmo przy płatności za rok 10+2 gratis. Plan Standard 4.900zł netto, a Plan Premium 14.900zł netto.

< Back
There are no products in your cart.
Product total: 0.00 zł
Pay now
0
0 items in your cart - 0.00 zł
Pay now